Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik biurowo-magazynowy / 3565 zł brutto

Lokalizacja: Stryków , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Ozorków , łódzkie; Głowno , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisko Pracownika ds. obsługi magazynu.


Kogo szukamy?

Być może właśnie Ciebie, jeśli jesteś otwarty/-a na pracę zmianową i potrafisz obsługiwać komputer. Jeśli monotonna praca nie jest dla Ciebie - dołącz do nas!

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg korzyści

a wśród nich umowę o pracę od pierwszego dnia oraz konkurencyjne zarobki nawet do 3565 zł brutto (podstawa, premia). Pracujemy w systemie zmianowym 5:30-13:30 oraz 13:00 - 21:00 od poniedziałku do piątku, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkową aktywnością. 

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy i wdrożymy Cię w zakres obowiązków. Zapewniamy również wsparcie Koordynatora Personalnego na każdym etapie współpracy, a po okresie próbnym możesz dołączyć do zespołu bezpośrednio u naszego Klienta. 

To może być doskonały początek Twojej drogi zawodowej, zdobędziesz z nami doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku w jednej z czołowych firm logistycznych, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

Przyszłe zadania

to wyjaśnianie niezgodności paczek, segregacja i przenoszenie przesyłek na magazynie oraz wprowadzanie danych do systemu. 

Dodatkowe informacje

WYŚLIJ swoje CV! Dołącz do nas!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr tel. 506 561 604. 


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowo-magazynowy / 3565 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowo-magazynowy / 3565 zł brutto w miejscowości: Głowno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowo-magazynowy / 3565 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowo-magazynowy / 3565 zł brutto , praca w Głowno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.