Akcja rekrutacja - sprawdź się jako Pracownik Produkcji, praca w centrum Poznania!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Akcja rekrutacja - sprawdź się jako Pracownik Produkcji, praca w centrum Poznania!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji.


Potrzebujesz pracy od zaraz?

Świetnie się składa!

Zostań pracownikiem produkcji i sortuj śrubki oraz wkręty w firmie zajmującej się proszkowym malowaniem metalowych elementów.

Jedyne czego od Ciebie wymagamy, to zaangażowanie w pracę i chęci do rozwijania swoich umiejętności.

Nasza oferta to 14,70 zł/h brutto oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. 

Pracę możesz rozpocząć nawet od jutra!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 oraz 14-22, nasza firma znajduje się tuż przy stadionie na ulicy Bułgarskiej!


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Czekamy na Ciebie! Nie zwlekaj ani minuty dłużej!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń pod numer: 503 075 956 lub napisz na adres: e.cofta@ksservice.pl.

Oferta jest ważna jeszcze 82 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Akcja rekrutacja - sprawdź się jako Pracownik Produkcji, praca w centrum Poznania!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Akcja rekrutacja - sprawdź się jako Pracownik Produkcji, praca w centrum Poznania! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Akcja rekrutacja - sprawdź się jako Pracownik Produkcji, praca w centrum Poznania! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Akcja rekrutacja - sprawdź się jako Pracownik Produkcji, praca w centrum Poznania! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.