Order picker - praca za granicą - 13,57 euro brutto + dodatki!


Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Chciałbyś wyjechać do pracy za granicę? Świetnie trafiłeś!

Poszukujemy osób na stanowisko Order Pickera!

Twoja praca polegać będzie na:
kompletowaniu towaru, skanowaniu oraz przygotowywaniu go do wysyłki.
 

Jeśli:

Posiadasz polski meldunek oraz możliwość wyjazdu własnym autem 

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To jesteś osobą, której właśnie szukamy!
 

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokość 13,57 euro brutto/h (stawka zmienia się w zależności od ilości godzin do przepracowania w danym miesiącu ) 
  • Dodatek zmianowy w wysokości 6% stawki podstawowej 
  • Czeki żywnościowe w wysokości 2,91 euro
  • Kartę paliwową 
  • 13 pensję 
  • Dodatki ( system poleceń, dodatek za podwożenie pracownika ) 
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania ( koszt mieszkania to ok. 400 euro za msc. - ceny mogą się różnić ) 
  • Opiekę koordynatorki na miejscu w Belgii 

 

APLIKUJ JUŻ DZIŚ! 

wink


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Order picker - praca za granicą - 13,57 euro brutto + dodatki!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Order picker - praca za granicą - 13,57 euro brutto + dodatki! w miejscowości: Antwerpia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Order picker - praca za granicą - 13,57 euro brutto + dodatki! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Order picker - praca za granicą - 13,57 euro brutto + dodatki! , praca w Antwerpia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie