Mid/Senior Ruby on Rails Developer

Teamquest Łódź

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Umowa B2B

Dla naszego klienta, firmy, która ma swoją platformę do zamawiania posiłków szukamy: Mid/Senior Ruby on Rails Developer

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w programowaniu w Ruby on Rails
  • Praktycznej wiedzy z zakresu wykorzystania ActiveRecord, jak i tworzenia zapytań bazodanowych bez wykorzystania mechanizmów ORM
  • Znajomości narzędzi testowania aplikacji RoR, w szczególności RSpec
  • Doświadczenia w integracji z warstwą frontend
  • Praktyki w Background Jobs (np. Sidekiq)
  • Umiejętności pracy z GIT'em
  • Znajomości relacyjnych baz danych

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu: jednego z frameworków frontendowych JS (Angular, Vue, React), oraz Ansible, Apache Kafka, Redis
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CI/CD

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (na B2B jest płatny urlop)
  • Wynagrodzenie 10000-15000 zł brutto (umowa o pracę) lub 11000 - 16000 zł netto (B2B), uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Duży wpływ na wybór technologii i architekturę aplikacji
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe
  • Niespodzianki z okazji urodzin
  • Udział w spotkaniach integracyjnych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna

Obowiązki:

  • Rozwijanie własnego produktu - platformy do zamawiania posiłków
  • Tworzenie rozbudowanych interfejsów REST API
  • Optymalizacja działania aplikacji
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Testowanie wprowadzonych zmian
  • Udział w całym procesie projektowania

Gdzie szukać pracy jako Mid/Senior Ruby on Rails Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mid/Senior Ruby on Rails Developer w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mid/Senior Ruby on Rails Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid/Senior Ruby on Rails Developer, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.