Spedytor - Łódź


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Zapraszamy osoby zainteresowane pracą na stanowisku: Spedytor

Miejsce pracy: Łódź, Nowe Sady

 

Zobacz, czym będziesz się zajmował!

Stanowisko obejmuje:

  • kontrolę stanów magazynowych 
  • kontakt z dostawcami i klientami 
  • kontakt z kierowcami 
  • zadania z obszaru logistyki, spedycji i zaopatrzenia 

 

Poszukujemy kandydata, który:

  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku 
  • posiada wykształcenie min. średnie z zakresu logistyki/ekonomii i podobne 

 

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne środowisko pracy,
  • umowę o pracę 
  • wynagrodzenie wynoszące 3800 zł brutto
  • pracę na 1 zmianę (6:00-14:00)

 

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem:

506 561 604


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Spedytor - Łódź

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spedytor - Łódź w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spedytor - Łódź Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spedytor - Łódź, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie