HR Performance & Programs Coordinator

DHL Supply Chain Żerniki

DHL jest czołową globalną marką w branży logistycznej. DHL oferuje szerokie portfolio usług logistycznych, począwszy od krajowej i międzynarodowej dostawy paczek, międzynarodowych przesyłek ekspresowych: lądowych, lotniczych i morskich, po zarządzanie łańcuchem dostaw przemysłowych. DHL zatrudnia ponad 380 000 pracowników. Działa w ponad 220 krajach i regionach na całym świecie, bezpiecznie i rzetelnie łącząc ludzi oraz firmy, umożliwiając globalny przepływ handlu. Wyspecjalizowane rozwiązania dla rozwijających się rynków i branż (w tym handlu elektronicznego, technologii, nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej, energii, motoryzacji i handlu detalicznego), odpowiedzialność korporacyjna i dominacja na rynkach rozwijających się, czynią DHL globalną firmą logistyczną. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku i zatrudnia ponad 5 000 osób zarządzając ponad 30 lokalizacjami.

Zadania:

  • Prowadzenie projektów lub wsparcie w prowadzeniu projektów w zakresie implementacji narzędzi / systemów w obszarze HR mających na celu wprowadzenie automatyzacji oraz usprawnień (np. MyHR, Kronos),
  • Wprowadzanie zmian i usprawnień w systemie związanych z procesami płacowymi, kontrolą czasu pracy, wskaźnikami HR i innymi danymi,
  • Rozwijanie i dostosowywanie systemów do nowych wymagań wewnętrznych związanych z procesami HR,
  • Bieżące raportowanie danych kadrowo-płacowych na potrzeby klientów wewnętrznych, sporządzanie zestawień i analiz, przygotowywanie prezentacji,
  • Wsparcie użytkowników systemów w zakresie rozwiązywania problemów technicznych,
  • Monitorowanie wskaźników HR,

Oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności w środowisku międzynarodowym,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz wysokie umiejętności analityczne,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • Znajomość prawa pracy (mile widziane),
  • Silne zaangażowanie i motywacja do pracy w dynamicznym środowisku,
  • Wysoki poziom elastyczności i orientacji na wydajność oraz umiejętność pracy pod presją,
  • Znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2.

Gdzie szukać pracy jako HR Performance & Programs Coordinator

Jaka oferta pracy na stanowisku: HR Performance & Programs Coordinator w miejscowości: Żerniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DHL Supply Chain lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako HR Performance & Programs Coordinator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HR Performance & Programs Coordinator, praca w Żerniki dopasowana do Twoich wymagań.DHL Supply Chain praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.