Mechanik -- um. o pracę -- autoryzowany serwis

GRH Polska Świdnik

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Poszukujesz pracodawcy, który zaoferuje ci umowę o pracę? Interesuje Cię praca od poniedziałku do piątku?

Aplikuj na stanowisko Mechanik maszyn i urządzeń rolniczych!

Miejsce pracy: Świdnik

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15/10-18

Twoje obowiązki:

  • Uzbrajanie maszyn sprzedanych do klienta
  • Diagnostyka, naprawa i obsługa maszyn i urządzeń klientów w siedzibie firmy i w terenie
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń w bazie firmy i siedzibie klienta
  • Obsługa systemów THD, CPDP, aktualizacja systemu EST

Zainteresowany? Zapraszamy do aplikowania!

Autoryzowany przedstawiciel maszyn rolniczych marki New Holland poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik ciągników i maszyn rolniczych

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Naprawę maszyn i ciągników rolniczych
  • Przeglądy serwisowe u klientów firmy
  • Uruchamianie i uzbrajanie nowych maszyn

Za swoją pracę otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i premii
  • Wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku w systemie 7-15/10-18

Od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

Nie zwlekaj – zgłoś się do nas i porozmawiajmy o Twojej nowej pracy!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Gdzie szukać pracy jako Mechanik -- um. o pracę -- autoryzowany serwis

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik -- um. o pracę -- autoryzowany serwis w miejscowości: Świdnik jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik -- um. o pracę -- autoryzowany serwis Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik -- um. o pracę -- autoryzowany serwis, praca w Świdnik dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Bożena Machowska Worek

e-mail doradca@grhpolska.com

phone 881 449 449

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie