Kierownik Łańcucha Dostaw

GRH Polska Rzeszów

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta z 25- letnim doświadczeniem na rynku, renomowanego producenta części dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy osoby na nowotworzone stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie strategii łańcucha dostaw
  • Bieżące zarządzanie procesami w łańcuchu dostaw
  • Analizowanie przepływów wewnętrznych i wdrażanie optymalizacji w tym zakresie
  • Zdefiniowanie i udokumentowanie procesów
  • Projektowanie i wdrażanie procedur koniecznych we współpracy pomiędzy komórkami organizacyjnymi i dostawcami
  • Optymalizacja kosztów
  • Definiowanie niezbędnych wskaźników KPI
  • Raportowanie o efektywności działania

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy między 7:00 a 16:00
  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej
  • Świadczenia z ZFŚC
  • Nagrody jubileuszowe oraz dodatki stażowe

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość Lean Management
  • Wiedza na temat funkcjonowania procesów produkcyjnych
  • Znajomość technik projektowania procesów
  • J. angielski min. B2
  • Mile widziany j. niemiecki

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Łańcucha Dostaw

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Łańcucha Dostaw w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Łańcucha Dostaw Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Łańcucha Dostaw , praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Bożena Machowska Worek

e-mail doradca@grhpolska.com

phone 881 449 449

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie