Konserwator

McDonalds Polska Starogard Gdański

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Dołącz do nas! Nowo otwarta restauracja McDonald"s przy autostradzie A1 MOP Kleszczewko (10 km od Pruszcza Gdańskiego) poszukuje osób na stanowisko KONSERWATOR.

Poszukujemy zdecydowanej i pracowitej osoby, która szuka stabilnego zatrudnienia, a także nie obawia się prac naprawczych, porządkowych oraz budowlanych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in za: prace konserwatorskie w restauracji (m.in: malowanie, naprawy hydrauliczne, kładzenie kafelek, fugowanie itp.) prace konserwatorskie na terenie zewnętrznym (m.in: malowanie pasów, prace elewacyjne, koszenie trawników, naprawy itp.) utrzymywanie w czystości terenu zewnętrznego (m.in: wymiana worków, czyszczenie: koszy, placu zabaw dla dzieci, ogródka, itp.) prace typu: wymiana zamków, uszczelek, drobne prace budowlane i wykończeniowe itp.

Oferujemy:

Na dobry początek stawka to 24,00 zł brutto/h (22,00 zł + dodatek 2,00 zł do każdej godziny obowiązujący po odbyciu szkolenia i uzależniony od frekwencji)

* Dodatek +20% do godzin nocnych - jeśli będziesz wykonywał pracę między 23:00 - 07:00 * Uczciwe i czytelne zasady zatrudniania

* Pierwsza umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny.

* Pracę w PEŁNYM WYMIARZE CZASU - CAŁY ETAT

* Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb (jeśli chciałbyś pracować np. popołudniami, albo tylko w weekendy, to nie ma sprawy)

* Odzież oraz obuwie otrzymujesz od pracodawcy - nie musisz się martwić o to!

* Zniżki dla pracowników na wybrane produkty z naszej oferty

WYMAGANIA:

* Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

* Ukończone 18 lat * Dyspozycyjność do pracy również w weekendy, godziny poranne, popołudniowe oraz nocne (wszystko w zależności od wykonywanej pracy)

* Chęć do pracy Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez OLX.

Administrator danych: Państwa dane będą przetwarzane przez firmę Jerzy Miąsko z siedzibą w Malborku 82-200, przy ul. Piastowska 2, w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. Z uwagi na przetwarzanie danych osobowych wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli do swojego CV, życiorysu lub/i listu motywacyjnego. Zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. EU L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Brzmi interesująco? Prześlij do nas swoje CV!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami. Potrzebujesz więcej informacji ? Zadzwoń : 573 795 931Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konserwator

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwator w miejscowości: Starogard Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwator, praca w Starogard Gdański dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.