Lider Gościnności

McDonalds Polska Skowarcz

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery
Opis

Dołącz do nas!

Nowo otwierta restauracja McDonald"s przy autostradzie A1 MOP Kleszczewko Zachód

(10 km od Pruszcza Gdańskiego) poszukuje osób na stanowisko LIDER GOŚCINNOŚCI.

Jesteś duszą towarzystwa i uwielbiasz kontakt z ludźmi? Zawsze dostrzegasz, jeśli ktoś potrzebuje pomocy? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy?

Jak wygląda praca?

* Pełnisz funkcję "managera sali". Obserwujesz sytuację, kierujesz przepływem gości, pomagasz w złożeniu zamówienia, zarządzasz pracą osób dbających o czystość sali.

* Jesteś pierwszym kontaktem dla gości w razie jakichkolwiek problemów - starasz się je przewidywać i rozwiązywać, najlepiej zanim się pojawią.

* Dbasz o świetną atmosferę w restauracji, rozmawiasz z gośćmi, upewniasz się, że wszyscy czują się u nas dobrze.

* Jesteś najlepszym ambasadorem naszej marki - znasz nasze produkty, historię i kulturę McDonald"s.

Czego oczekujemy?

* nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy niezbędne szkolenia

* książeczki sanitarno-epidemiologicznej - warunek konieczny, jeśli jej nie masz POMOŻEMY!

* uśmiechu na twarzy, zaangażowania - to jest klucz do sukcesu :)

* zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością a także osoby starsze - w naszym zespole nie liczy się wiek

MARTWISZ SIĘ O DOJAZD? - Spokojnie, pomożemy :)

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?

* Jasna (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu. Ze stanowiska Lidera Gościnności możesz dalej awansować w strukturach restauracji (na managera zmiany, kierownika lub jego zastępcę.

* Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o zarządzaniu różnymi obszarami restauracji i zespołem. Umiejętności rozwiniesz zarówno poprzez pracę, jak i w czasie specjalnych warsztatów i szkoleń.

* Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby?

Od tego jest nasz elastyczny grafik!

* Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.

* Wynagrodzenie na początku Twojej współpracy z Nami to 24,00 zł brutto (22,00 zł + dodatek 2,00 zł do każdej godziny obowiązujący po odbyciu szkolenia i uzależniony od frekwencji)

* Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), konkursy z nagrodami pieniężnymi lub też nagrody uznaniowe za wybitną pracę, zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy), a także dostęp do takich benefitów jak ubezpieczenie grupowe, karta sportowa i wiele innych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez OLX.

Z uwagi na ograniczoną ilość dostępnych wakatów, restauracja nie gwarantuje zatrudnienia wszystkim osobom, które zgłoszą swoją chęć zatrudnienia - przesłanie CV. Restauracja zastrzega sobie, możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Administrator danych:

Państwa dane będą przetwarzane przez firmę Jerzy Miąsko z siedzibą

w Malborku 82-200, przy ul. Piastowska 2, w celach rekrutacyjnych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów.

Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Z uwagi na przetwarzanie danych osobowych wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli do swojego CV, życiorysu lub/i listu motywacyjnego.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. EU L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lider Gościnności

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider Gościnności w miejscowości: Skowarcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider Gościnności Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider Gościnności, praca w Skowarcz dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Lider Gościnności, Skowarcz

Oferta jest ważna jeszcze 33 dni

Ogłoszenia Pracodawcy