Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Bank Millennium S.A. praca zdalna

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Zadania:

  • Telefoniczna sprzedaż -- kontakt z Klientami Banku Millennium
  • Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zdolność słuchania i nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność skutecznego przekonywania
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Chęć pracy w trybie zmianowym (09:00-19:00)
  • Stałe łącze internetowe (bez limitu lub limit powyżej 200GB/miesiąc)
  • Wydzielone pomieszczenie, w którym będziesz mógł swobodnie prowadzić rozmowy z Klientami

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Służbowy komputer i słuchawki
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia w naszym Zespole
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uzależnioną od wyników Twojej pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i wzrostu wynagrodzenia
  • Opiekę medyczną w LUX MED
  • Platformę kafeteryjną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju

Gdzie szukać pracy jako Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży w miejscowości: praca zdalna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bank Millennium S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży, praca w praca zdalna dopasowana do Twoich wymagań.Bank Millennium S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.