Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Bank Millennium S.A. praca zdalna

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Zadania:

  • Obsługa klientów czyli aktywna i realna pomoc w codziennym bankowaniu (infolinia) np. aktywacja usług, zastrzeżenie karty, udzielanie informacji w zakresie produktowym
  • Zdalne uruchamianie usług dla klientów Banku w tym sprzedaż produktów bankowych (kredytowych i oszczędnościowych)
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku opartych na zaufaniu i fachowej wiedzy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Stałe łącze internetowe (bez limitu lub limit powyżej 200 GB/miesiąc)
  • Wydzielone pomieszczenie, w którym będziesz mógł swobodnie prowadzić rozmowy z Klientami
  • Poprawna dykcja, miły głos, wysoka kultura osobista oraz znajomość poprawnej polszczyzny
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym w pełnym wymiarze

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Służbowy komputer i słuchawki
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz indywidualnie dopasowany system premiowy, uzależniony od efektów Twojej pracy
  • Cenne doświadczenie w zakresie sprzedaży pełnej palety produktów bankowych i kontaktów z klientem
  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe z mentorem, produktowe, systemowe, proceduralne oraz warsztaty przygotowujące do obsługi klienta
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach

Gdzie szukać pracy jako Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w miejscowości: praca zdalna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bank Millennium S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, praca w praca zdalna dopasowana do Twoich wymagań.Bank Millennium S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.