Inżynier Automatyk w dziale R&D (specjalizacja: Inwertery)

Michael Page Wrocław

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Aktualnie, z uwagi na dynamiczny rozwój jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Automatyka - Specjalisty ds. Inwerterów do działu R&D. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój portfolio rozwiązań oferowanych przez firmę.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży HVAC ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia (od strony południowej).

Opis stanowiska

  • parametryzacja, programowanie i testowanie inwerterów różnych producentów,
  • przystosowanie inwerterów do pracy z różnymi sprężarkami (z silnikami asynchronicznymi a także synchronicznymi z magnesami trwałymi) oraz wykonanie testów weryfikacyjnych poprawności pracy w różnych warunkach,
  • wykonywanie dedykowanego oprogramowania dla specyficznych rozwiązań chłodniczych wewnątrz inwerterów wyposażonych w funkcjonalność PLC,
  • udział w poszukiwaniu, wdrażaniu i testowaniu nowych rozwiązań technicznych ( w tym kontakt z dostawcami, pozyskiwanie informacji kluczowych dla uzyskania wymaganej funkcjonalności),
  • współpraca z powiązanymi działami pod względem ulepszenia, poprawiania i wdrażania zmian w nowych produktach
  • przygotowywanie/modyfikacja dokumentacji technicznej dla nowych i istniejących rozwiązań,
  • wsparcie techniczne dla klientów oraz innych działów.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności Automatyka, Elektryka, Robotyka, Elektronika lub pokrewnej
  • doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku Automatyk, lub podobnym
  • doświadczenie praktyczne z zakresu: przemienników częstotliwości, automatyki przemysłowej, układów sterowania i regulacji,
  • doświadczenie w parametryzacji i diagnozowaniu przemienników częstotliwości,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych (PLC) w jednym z wymienionych języków: LD, FBD, SCL, ST.
  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją przemysłową: RS-485, Modbus RTU/TCP, TCP IP,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (w tym pracy ze schematami P&ID),
  • umiejętność wykonywania schematów elektrycznych w oprogramowaniu typu CAD
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w ramach piastowanego stanowiska
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy)
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV

Nasz klient oferuje:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku - kontakt z innymi działami firmy w całej Europie,
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrożeniowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia rozwojowe i udział w targach branżowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • pakiet medyczny

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Automatyk w dziale R&D (specjalizacja: Inwertery)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Automatyk w dziale R&D (specjalizacja: Inwertery) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Automatyk w dziale R&D (specjalizacja: Inwertery) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Automatyk w dziale R&D (specjalizacja: Inwertery), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.