Specjalista ds. marketingu -- wolne weekendy, 8-16

GRH Polska Łańcut

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa, poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. marketingu i e-commerce

Miejsce pracy: Łańcut

Możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta multisport

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie działań promocyjnych oraz informacyjnych w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie i monitoring kampanii reklamowych
  • Dbanie o rozwój społeczności w Social Mediach
  • Tworzenie opisów produktów, tekstów blogowych oraz reklamowych
  • Zarządzanie i aktualizacja treści na stronach internetowych
  • Tworzenie contentu na strony internetowe

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w obszarze: social media, marketing internetowy itp.
  • Znajomość narzędzi social media oraz trendów w obszarze e-merketingu
  • Kreatywność i „lekkie pióro"
  • Biegła obsługa pakietu MS Office oraz WordPress
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas i zostań częścią naszego zespołu!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. marketingu -- wolne weekendy, 8-16

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. marketingu -- wolne weekendy, 8-16 w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. marketingu -- wolne weekendy, 8-16 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. marketingu -- wolne weekendy, 8-16, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Specjalista ds. marketingu -- wolne weekendy, 8-16, Łańcut Rzeszów

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Bożena Machowska Worek

e-mail doradca@grhpolska.com

phone 881 449 449

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie