Koordynator Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online

HRK S.A. Szczecin

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Karta MultiSport

System premiowy

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej w związku z kontynuacją prowadzonych inwestycji na rynku szczecińskim i sprzedażą mieszkań, poszukujemy doświadczonego koordynatora sprzedaży na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży MieszkańMiejsce pracy: Szczecin

Główne zadania:

  • Zarządzanie sprzedażą podległego zespołu Specjalistów ds. Sprzedaży (kilkuosobowy zespół Specjalistów ds. Sprzedaży mieszkań pracujących w oddziale)
  • Nadzór nad funkcjonowaniem małego oddziału
  • Wsparcie zespołu w bieżącej pracy (sprzedaż, obsługa klienta)
  • Udział w sprzedaży mieszkań i obsłudze klienta
  • Nadzór nad realizacją strategii rozwoju sprzedaży w oddziale
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klientów
  • Monitoring rynku, konkurencji, przygotowywanie sprawozdań i prezentacja wyników
  • Troska o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie jej silnej pozycji na lokalnym rynku

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży w branży deweloperskiej/nieruchomości (sprzedaż mieszkań)
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy małego zespołu handlowców w branży developerskiej/nieruchomości (sprzedaż na rynku pierwotnym i/lub wtórnym)
  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małym, kilkuosobowym oddziałem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dojrzałość biznesowa i duża samodzielność
  • Charyzma i umiejętność budowania relacji
  • Zaangażowanie, dobra organizacji pracy własnej i zespołu
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie rozwijającej sprzedaż mieszkań na szczecińskim rynku
  • Dobre warunki pracy (preferowana forma zatrudnienia B2B), atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Dużą samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, ryczałt na paliwo) + benefity (karta Multisport, budżet szkoleniowy)

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Koordynator Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

HRK S.A.

Praca Koordynator Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online, Szczecin

Ogłoszenia Pracodawcy