Supply Chain Manager

Michael Page Wrocław

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie 70-cio osobowy zespół.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana w okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • nadzór oraz koordynacja prac podległych obszarów (zakupy operacyjne, planowanie, magazyn oraz transport)
  • tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw
  • analiza i optymalizacja przepływów wewnętrznych, rekomendowanie zmian mających na celu ich usprawnienie
  • utrzymanie i poprawa wskaźników operacyjnych firmy
  • zarządzanie zespołami w tym rekrutacja i rozwój kluczowych kompetencji pracowników
  • raportowanie wyników pracy do Dyrektora Zakładu

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe z obszaru logistyki
  • min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość branży FMCG
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • certyfikat Six Sigma na poziomie Black Belt

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • pakiet benefitów w tym samochód służbowy
  • możliwość udziału w projektach i optymalizacji procesów

Gdzie szukać pracy jako Supply Chain Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Supply Chain Manager w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Supply Chain Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Supply Chain Manager, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.