Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Imprezy firmowe

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Aktualnie do wewnętrznych struktur naszej firmy poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac.


Jeśli zdążyłeś nabyć wiedzę teoretyczną z obszaru kadr i płac, a znajomość przepisów prawa pracy nie jest Ci obca i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe - zaaplikuj! Poszukujemy pracownika, który wesprze Dział Kadr i Płac (po wcześniejszym wdrożeniu przez osobę nadzorującą!)

 

Oferta dla osób, które cenią sobie dogodną lokalizację pracy (centrum miasta), są na etapie studiowania z dziedziny kadrowo-płacowej i chciałyby się podjąć pracy na pełen etat!

 

Do głównych zadań stanowiskowych należeć będzie:

  • wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń pracownikom agencji – po wcześniejszym przeszkoleniu!
  • praca z dokumentacją kadrowo-płacową
  • zarządzanie danymi w systemie Enova (znajomość systemu nie jest wymogiem!)
  • współpraca z GUS, ZUS, US
  • inne zadania kadrowe zlecone przez przełożonego

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do wysyłania CV w formacie PDF za pomocą formularza aplikacyjnego.

ZAPRASZAMY!! smiley


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac, Szczecin

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Agata Wróblewska

e-mail a.wroblewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie