Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) (nr ref.: 10196)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 23-08-2019, do końca 28 dni
Praca Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) (nr ref.: 10196)

Opis stanowiska
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku, bedzie odpowiedzialna za m.in.:
  • ścisłą współpracę z lokalnym zespołem sprzedaży Merchant Gases oraz partnerami handlowymi (agentami) w zdobywaniu nowych klientów na gazy
  • wizyty i praktyczne pokazy produktów Air Products u potencjalnych klientów oraz wsparcie techniczne i merytoryczne dla działu sprzedaży
  • budowanie zaufania i satysfakcji klientów Air Products poprzez współpracę i pomoc techniczną dla najważniejszych klientów
  • podnoszenie zyskowności sprzedaży przez oferowanie klientom najlepszych produktów
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów dla rynku spawalniczego
  • współpracę z producentami urządzeń spawalniczych
  • szkolenia spawalnicze dla zespołu sprzedaży
Wymagania
  • Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:
  • praktycznych umiejętności spawania łukowego różnymi metodami oraz cięcia gazowego
  • formalnych uprawnień spawalniczych lub doświadczenia w branży spawalniczej
  • umiejętności nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole
  • ukierunkowania na sprzedaż
  • obsługi komputera i programów MS Office
  • znajomości języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym będzie atutem
  • gotowości do częstych podróży służbowych
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, aparat fotograficzny, odzież ochronną do prac spawalniczych
  • pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki
  • rozwój wewnątrz firmy oraz stabilność zatrudnienia w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) (nr ref.: 10196)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) (nr ref.: 10196) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) (nr ref.: 10196) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) (nr ref.: 10196), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

BDI

Praca Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) (nr ref.: 10196), Katowice