Rozkładania dostawy (towaru)

McDonalds Polska Gorzów Wielkopolski

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Zatrudnimy osobę do rozkładania dostaw (towaru) - 2 razy w tygodniu.

  • Dostawy mamy 2 razy w tygodniu w godzinach 3-11. Praca polega na rozłożeniu towaru z palet do magazynów i po skończonym rozładunku wykonaniu prac porządkowych w magazynie. Gwarantujemy szkolenie i zapoznanie ze specyfiką pracy.

Co dajesz od siebie?

  • Chęci i pozytywne nastawienie do pracy to podstawa, bez tego się nie dogadamy.
  • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

  • Zapewniamy umowę o pracę i stabilne miejsce pracy.

    Stawka: 19 zł brutto + dodatek za godziny nocne.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Rozkładania dostawy (towaru)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rozkładania dostawy (towaru) w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rozkładania dostawy (towaru) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rozkładania dostawy (towaru), praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Manager restauracji

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Pracownik McCafé

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Lider gościnności

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Pracownik restauracji – zmiana nocna

Gorzów Wielkopolski, lubuskie