Przedstawiciel Handlowy

Wysoka Pensja

Samochód służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

Zwrot za dojazdy

Rozwój Kariery

Zatrudni osoby do działu Handlowego , obsługi klienta

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w określonym regionie;

Wymagania:

  • Zaangażowanie w powierzone cele
  • Pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy (auto mile widziane w pierwszym tygodniu pracy)
  • Samodzielność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Najlepszą atmosferę w pracy (dynamiczny, młody zespół)
  • Wynagrodzenie podstawa 3000zł + Prowizje
  • Realną możliwość awansu
  • Przejrzystą i jasną ścieżkę kariery zawodowej (
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę w prestiżowej firmie
  • Sprawdzony plan wdrożenia współpracownika (Gwarancja Sukcesu ! )
  • Codzienną dawkę motywacji
  • Nienormowane godziny pracy
  • Imprezy integracyjne

Stawiamy na rozwój !

NIE Wymagamy doświadczenia !

Prosimy o aplikowanie, wysyłając CV poprzez stronę OLX.

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel Handlowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy w miejscowości: Tomaszów Lubelski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ENERGY CENTER TOMASZ KOZIOŁ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy, praca w Tomaszów Lubelski dopasowana do Twoich wymagań.ENERGY CENTER TOMASZ KOZIOŁ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Tomasz Kozioł

e-mail tomaszkoziol1994@gmail.com

phone 724726253

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie