Prace porządkowe na terenie zewnętrznym + rozładowywanie dostaw

McDonalds Polska Nowy Dwór Gdański

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Restauracja McDonald"s w Nowym Dworze Gdańskim zatrudni pracownika do prac porządkowych na terenie zewnętrznym. Dołącz do naszego zespołu!

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?

  • Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego są nasze: elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy!
  • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
  • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).

Co dajesz od siebie?

  • Chęci i pozytywne nastawienie do pracy to podstawa, bez tego się nie dogadamy.

Jak wygląda praca?

  • Odpowiadasz za bieżące prace porządkowe w restauracji i wokół niej.
  • Dbasz o czystość sprzętu.
  • Od czasu do czasu pomagasz przy rozładowywaniu dostaw, a także kosisz trawę i dbasz o czystość elewacji zewnętrznej.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 668-405-049 lub bezpośrednie przyjście do Restauracji.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prace porządkowe na terenie zewnętrznym + rozładowywanie dostaw

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace porządkowe na terenie zewnętrznym + rozładowywanie dostaw w miejscowości: Nowy Dwór Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace porządkowe na terenie zewnętrznym + rozładowywanie dostaw Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace porządkowe na terenie zewnętrznym + rozładowywanie dostaw, praca w Nowy Dwór Gdański dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Prace porządkowe na terenie zewnętrznym + rozładowywanie dostaw, Nowy Dwór Gdański

Oferta jest ważna jeszcze 25 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Pracownik Restauracji

Pszczółki, pomorskie


Lider gościnności

Gdańsk, pomorskie


Lider Gościnności

Pszczółki, pomorskie