MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU - PRACA W GODZINACH 5:30 - 9:30 - RYWAŁD


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy pracowników magazynu na godziny poranne (1/2 etatu) do pracy w Rywałdzie koło Stargardu Gdańskiego.

 

Do Twoich zadań będzie należało:

  • skanowanie oraz sortowanie paczek
  • rozładunek/załadunek przesyłek z kontenerów liniowych

 

Nasz magazyn mieści się w Rywałdzie (ok. Starogardu Gdańskiego).

 

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na 1/2 etatu)
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1850 zł brutto
  •  

Każdego miesiąca możesz liczyć na dodatkowe premię frekwencyjną i jakościową, do 16% wynagrodzenia podstawowego (ok. 300 zł brutto)

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 05:30 - 9:30.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU - PRACA W GODZINACH 5:30 - 9:30 - RYWAŁD

Jaka oferta pracy na stanowisku: MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU - PRACA W GODZINACH 5:30 - 9:30 - RYWAŁD w miejscowości: Tczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU - PRACA W GODZINACH 5:30 - 9:30 - RYWAŁD Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU - PRACA W GODZINACH 5:30 - 9:30 - RYWAŁD, praca w Tczew dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU - PRACA W GODZINACH 5:30 - 9:30 - RYWAŁD, Rywałd Starogard Gdański Tczew

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie