Pracownik restauracji – pełny etat

McDonalds Polska Sochaczew

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i uczciwymi warunkami pracy?

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Restauracji, Pracownik zmiany nocnej,

Witamy w McDonald"s!

Bezpieczeństwo

Zacznijmy od najważniejszego: bezpieczeństwo naszych kandydatów i pracowników jest dla nas priorytetem. W związku z pandemią w restauracjach stosujemy obecnie zaostrzone środki ochrony i procedury.

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?

 • Umowę o pracę,
 • Elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z życiem rodzinnym, pasjami, inną pracą itp.
 • Miłą atmosferę i fajny zespół ludzi
 • Dodatek za godziny nocne +20% do każdej przepracowanej godziny,
 • Dodatek godzinowy za pracę w piątek sobotę niedziele i święta
 • Dodatek za pranie odzieży i obuwie robocze
 • Bonifikarta, oferta rabatowa,

Co dajesz od siebie?

 • Uśmiechu
 • Chęci do pracy
 • Zaangażowania
 • Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - wszystko Ci pokażemy i ze wszystkiego wyszkolimy

Jak wygląda praca?

 • Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy.
 • Przygotowujesz posiłki, obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność.

W McDonald"s promujemy kulturę równych szans w zatrudnieniu. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, aktywnie angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy. Wierzymy, że różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji – pełny etat

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji – pełny etat w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji – pełny etat Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji – pełny etat, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Pracownik restauracji – pełny etat, Sochaczew

Oferta jest ważna jeszcze 25 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Lider Gościnności

Warszawa, mazowieckie


Barista

Warszawa, mazowieckie