Telefoniczna Obsługa Klienta - praca dla Studenta

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Jesteśmy firmą należącą do grupy spółek CCIG Group - jednej z największych i najbardziej kluczowych grup call center w Polsce. W jej skład wchodzą m.in. spółki: Call Center Inter Galactica, Call Center Dynamic Sales i Call Center Poland, które mają ugruntowaną i stabilną pozycję w branży call center. Każda ze spółek zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem usług call i contact center.

Zadania:
  • Telefoniczna obsługa klientów
  • Udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów
  • Obsługa aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych
Wymagania:
  • Status osoby uczącej się
  • Dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym
  • Odpowiedzialne podejście do pracy
  • Postawa pro-kliencka oraz nastawienie na pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Obsługa komputera i korzystanie z internetu na poziomie codziennego użytkowania
  • Dyspozycyjność min. 25 godzin/tydzień
Oferujemy:
  • Regularne wynagrodzenie wypłacane dwa razy w miesiącu
  • Indywidualny grafik współpracy w zależności od potrzeb Kandydata
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi Klienta - zakończone Certyfikatem
  • Przyjazną atmosferę pracy

Gdzie szukać pracy jako Telefoniczna Obsługa Klienta - praca dla Studenta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Telefoniczna Obsługa Klienta - praca dla Studenta w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Telefoniczna Obsługa Klienta - praca dla Studenta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Telefoniczna Obsługa Klienta - praca dla Studenta, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.