Lider Zespołu Programistów

Teamquest Łódź

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Nasz Klient to globalny lider na rynku TSL (logistyka morska, lądowa, powietrzna), zatrudniający ponad 70 tysięcy osób na całym świecie.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, zespołami deweloperskimi (minimum 10 osób) i współpracy międzynarodowej
  • znajomość metodyki Scrum. Mile widziane doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, z naciskiem na zarządzanie priorytetami i wyznaczanie celów
  • znajomość technologii jak C#/.Net, Angular, BootStrap, PHP
  • umiejętność analizy i rozumienie biznesu, potrzeb i wyzwań branży logistycznej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie informatyki lub matematyki

Dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii OE Progress

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w wielokulturowym środowisku ludzi cechujących się energią, pasją i zaangażowaniem współpracują, aby osiągnąć ambitne cele i osiągnąć swój indywidualny potencjał
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny PPE, program fitness (Benefit Multisport)
  • duże możliwości rozwoju w ramach całej grupy Klienta

Obowiązki:

  • utrzymanie i rozwój systemu zarządzania transportem oraz aplikacji wspierających biznes logistyki
  • koordynacja, planowanie i priorytetyzowanie prac programistycznych zespołu programistów
  • prowadzenie, motywowanie i rozwijanie zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie rozwiązań transportowych
  • budowanie partnerskich relacji z naciskiem na sukces i satysfakcję Klienta
  • zapewnienie wysokiej jakości, wydajności i dostępności tworzonych rozwiązań i aplikacji
  • zarządzanie komunikacją ze wszystkimi zaangażowanymi i zainteresowanymi stronami
  • współpraca z partnerami, wewnętrznymi zespołami wsparcia oraz dostawcami usług IT

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lider Zespołu Programistów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider Zespołu Programistów w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider Zespołu Programistów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider Zespołu Programistów, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.