Technik obiektu - utrzymanie sprawności obiektu


Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

Pakiet Ubezpieczeniowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Szukasz nowej pracy? Chcesz się rozwijać w swoim zawodzie? Zobacz co dla Ciebie mamy!

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za przeglądy, konserwacje i naprawy instalacji elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów przeciwpożarowych i innych w celu zapewnienia pełnej sprawności obiektu.

 

Zobacz czego od ciebie wymagamy!

 • doświadczenia na podobnym stanowisku 
 • wykształcenia zawodowego/techniczengo z obszarów: mechanika, elektryka i pokrewne 
 • uprawnień SEP Gr I, Gr II, Gr III, F-Gaz
 • chęci do pracy i mobilizacji!

 

Oferujemy wiele benefitów i stabilne warunki pracy! Sam się przekonaj!

 • umowa o pracę 
 • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
 • atrakcyjne wynagrodzenie 
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie na życie
 • karta Multisport 
 • możliwość nauki języka obcego 

Zgłoś się, nie czekaj!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technik obiektu - utrzymanie sprawności obiektu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik obiektu - utrzymanie sprawności obiektu w miejscowości: Nowa Niedrzwica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik obiektu - utrzymanie sprawności obiektu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik obiektu - utrzymanie sprawności obiektu , praca w Nowa Niedrzwica dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Technik obiektu - utrzymanie sprawności obiektu , Przytoczna Rokitno Nowa Niedrzwica

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie