Scrum Master

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK),

W 2020 roku po raz kolejny uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i wspieranie zespołów Scrum-owych,
  • Aktywny udział w transformacji zwinnej banku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w zespołach stosujących metody zwinne, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera,
  • Doświadczenie w pracy z organizacją w promowaniu i rozwijaniu zwinności,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole i wspierania jego członków od strony organizacyjnej i relacji międzyludzkich we wszystkich fazach jego rozwoju,
  • Dogłębne rozumienie i umiejętność stosowania wartości, reguł i praktyk agile,
  • Praktyczna znajomość Scruma,
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i umiejętność efektywnego organizowania swojej pracy,
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (np. Jira, Microsoft Team Foundation Server),
  • Wyższe wykształcenie,
  • Posiadanie certyfikatu Professional Scrum Master™ level I (PSM I) lub jego odpowiednika.

Mile widziane

  • Certyfikat Professional Scrum Master™ level II (PSM II),
  • Znajomość metody Kanban,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej.
  • Aktywny udział w jednej z większych w Europie transformacji zwinnych w bankowości.
  • Pracę w dynamicznym zespole (m.in. Scrum Masterzy, Agile Coach'e) rozwijającym i napędzającym Agile@Scale.
  • Dużą samodzielność działania i wpływ na kształt, tempo i przebieg transformacji zwinnej.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • zniżki na zakupy w centrach handlowych

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Scrum Master

Jaka oferta pracy na stanowisku: Scrum Master w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Santander Consumer Bank S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Scrum Master Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scrum Master, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Santander Consumer Bank S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.