Technik w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej - Łódź- zapewniamy samochód służbowy i wiele innych!


Wysoka Pensja

Samochód służbowy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik serwisu klimatyzacji i chłodnictwa

lokalizacja: Łódź

 

Oczekujesz służbowego samochodu oraz telefonu?

Chcesz poszerzyć doświadczenie w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej?

POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BRANŻY W CHŁODNICZEJ, KLIMATYZACYJNEJ LUB POKREWNE WRAZ Z PRAWEM JAZDY KAT. B?

Jeśli TAK, ta oferta jest dla Ciebie!

 

Twoje zadania to:

  • wykonywanie prac serwisowych w zakresie urządzeń instalacji klimatyzacyjnej i chłodnictwa
  • przeprowadzanie remontów i napraw maszyn
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • wyjazd do klientów

 

Co zyskasz?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na jedną zmianę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe od 5500 zł brutto
  • comiesięczne premie dodawane do wynagrodzenia podstawowego
  • samochód służbowy, telefon i tablet

 

Aplikuj już teraz!

Więcej informacji pod nr: 506 561 604


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technik w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej - Łódź- zapewniamy samochód służbowy i wiele innych!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej - Łódź- zapewniamy samochód służbowy i wiele innych! w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej - Łódź- zapewniamy samochód służbowy i wiele innych! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej - Łódź- zapewniamy samochód służbowy i wiele innych!, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie