Księgowa/Księgowy


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286.

Prywatna przychodnia medyczna PRAMED, dla której aktualnie prowadzimy rekrutację, zatrudni samodzielnego pracownika księgowości.

 

Oferujemy zatrudnienie w spółce, która jest zwolniona z podatku VAT, a zaliczkę na podatek dochodowy rozlicza kwartalnie.

Księgowość w naszej spółce jest zautomatyzowana, co oznacza, że faktury oraz wyciągi bankowe są importowane do programu księgowego.

 

Do zadań na stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • przygotowanie rozliczeń miesięcznych i rocznych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)

Poszukujemy osoby z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku oraz umiejętnością obsługi programów ERP, a także wiedzą z zakresu finansów i rachunkowości.

 

Dołącz do nas i zyskaj:

  • stabilność zatrudnienia oraz wynagrodzenie, które ustalimy na podstawie Twoich oczekiwań finansowych
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • pracę w zgranym, 3-osobowym zespole, w samym centrum Szczecina
  • lokalizację z dogodnym połączeniem komunikacyjnym
  • możliwość wyboru godzin pracy: zacznij między 7:00 a 9:00 i zakończ adekwatnie po 8 godzinach :)

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Księgowa/Księgowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowa/Księgowy w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowa/Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowa/Księgowy, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Agata Wróblewska

e-mail a.wroblewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia