MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU W RYWAŁDZIE - 5:30 - 9:30


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A,  jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich poszukujemy pracowników magazynu na godziny poranne (1/2 etatu) do pracy w Rywałdzie koło Stargardu Gdańskiego.

 

Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w godz. 05:30 - 9:30 i gotowy do pracy fizycznej?

Tak? Świetnie, mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Ze względu na zróżnicowaną wagę towarów na magazynie stanowisko przeznaczone jest dla mężczyzny.

 

Na czym polega praca?

Zajmiesz się skanowaniem i sortowanie przesyłek oraz rozładunkiem/załadunkiem paczek z kontenerów liniowych.

 

Oferujemy:

  • umowę o pracę na ½  etatu
  • stawkę miesięczną w wysokości 1850 zł brutto
  • premię miesięczną 300 zł (16% wynagrodzenia)
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy

Magazyn znajduje się w Rywałdzie (ok. Starogardu Gdańskiego).


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU W RYWAŁDZIE - 5:30 - 9:30

Jaka oferta pracy na stanowisku: MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU W RYWAŁDZIE - 5:30 - 9:30 w miejscowości: Tczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU W RYWAŁDZIE - 5:30 - 9:30 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MAGAZYNIER NA 1/2 ETATU W RYWAŁDZIE - 5:30 - 9:30, praca w Tczew dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie