Magazynier (m/k) Szczecin

Trenkwalder Szczecin

Opieka lekarska

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

Bony Świąteczne

Zakres obowiązków:

  • praca polega na wykonywaniu załadunków i rozładunków aut ciężarowych za pomocą wózków widłowych podnośnikowych oraz unoszących (wymagane uprawniania wydane przez UDT),
  • ewidencja opakowań, praca z kolektorem danych,
  • dbałość o prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • wykonywanie prac fizycznych tj. ręczna segregacja opakowań kaucyjnych/transportowych, odpadów, pakowanie pojemników big-bag,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • uprawnienia UDT,
  • aktualna książeczka sanepid,
  • uczciwość, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę od poniedziałku do soboty w godzinach: 00:00-08:00, 4:00-12:00, 6:00-14:00 lub 8:00-16:00,
  • dodatek transportowy oraz premie sezonowe,
  • dodatkowe benefity tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, paczki świąteczne, parking pracowniczy.

Miejsce pracy: Szczecin

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Gdzie szukać pracy jako Magazynier (m/k) Szczecin

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier (m/k) Szczecin w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier (m/k) Szczecin Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier (m/k) Szczecin, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.