Praca w nocy (22zł) / Weekendy (20zł) / Popołudnia - McDonald’s Wyżyny

McDonalds Polska Bydgoszcz

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Witaj serdecznie!

Szukasz stabilnej, stałej, a co najważniejsze dopasowanej do Twojej dyspozycyjności pracy?

Poszukujemy kandydatów do pracy w godzinach nocnych (tzn. między 22, a 6 rano), a także osoby mogące pracować w ciągu dnia w tygodniu, jak i w weekendy!


Jesteś dyspozycyjny w określonym czasie - aplikuj, dogadamy się!

Może mieszkasz w pobliżu i pasuje Ci wpaść do pracy na kilka godzin po zajęciach w szkole i pół etatu byłoby dla Ciebie odpowiednie? Pozwoli Ci to na zarobienie pieniędzy na własne wydatki.

Szukamy także kandydatów na cały etat, którzy będą chcieli pracować w pełnym wymiarze czasowym.

Zacznijmy od tego co możemy zaoferować:

 • Umowa o pracę od 1. dnia pracy
 • Stawka godzinowa w dni powszednie - 18 zł
 • Stawka godzinowa w weekendy i święta - 20 zł
 • Dodatek w godzinach nocnych (22-6) - +20% stawki godzinowej
 • Ekwiwalent za buty i pranie
 • Uznaniowa nagroda frekwencyjna - 2 zł do każdej przepracowanej godziny
 • Premia za realizację celów restauracji

Osoby do 26 roku życia nie płacą podatku dochodowego - wynagrodzenie na rękę jest wówczas wyższe.

 • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy). Jest możliwość dołączenia do naszego grupowego ubezpieczenia na życie.

CO ZE SZKOLENIAMI?

Zapewne będąc Gościem restauracji zastanawiasz się: "jak oni to robią, jak szybko pracują", spokojnie wszystkiego Cię nauczymy. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności , które na pewno Ci się przydadzą i zawodowo, i prywatnie.

ROZWÓJ?

Co Nas różni od innych? Mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu - w każdej restauracji są instruktorzy, managerowie i kierownicy działów, szefowie takich funkcji jak technologia, rozwój ludzi, jakość i obsługa Gości.

NASZE OCZEKIWANIA?

 • Pozytywne nastawienie
 • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, nie martw się, pomożemy Ci je zrobić)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w nocy (22zł) / Weekendy (20zł) / Popołudnia - McDonald’s Wyżyny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w nocy (22zł) / Weekendy (20zł) / Popołudnia - McDonald’s Wyżyny w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w nocy (22zł) / Weekendy (20zł) / Popołudnia - McDonald’s Wyżyny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w nocy (22zł) / Weekendy (20zł) / Popołudnia - McDonald’s Wyżyny, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.