Scrum Master

Teamquest Warszawa
Dla naszego Klienta - firmy, która posiada swój własny produkt, a jednocześnie lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami Developerskimi i Product Ownerami
  • Posiadanie Certyfikatu Scrum Master (PSM1)
  • Inicjatywa w działaniu, zaangażowanie oraz elastyczność
  • Znajomość: JIRA i Confluence

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów dostosowany do formy współpracy - z czasem otrzymasz dodatkowe dni urlopowe adekwatne do stażu pracy*
  • 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie oraz prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci
  • Rozwój - dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje

Obowiązki:

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy oraz podnoszących jakość tworzonych produktów,
  • Wspieranie Zespołów Developerskich, Product Ownerów oraz Managerów innych zespołów celem usprawniania procesów, budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację
  • Usuwanie przeszkód oraz zwiększanie efektywność pracy zespołu w realizacji zamierzonych celów w zgodzie z założeniami SCRUM
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów uczących zwinnego podejścia do pracy nad rozwojem produktu.

Gdzie szukać pracy jako Scrum Master

Jaka oferta pracy na stanowisku: Scrum Master w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Scrum Master Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scrum Master, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.