Tech Lead PHP Developer

Teamquest Szczecin
Dla naszego klienta, czołowej firmy wyspecjalizowanej w medycznych usługach zdalnych, poszukujemy Tech Lead PHP Developera.

Wymagania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia w rozwoju PHP
  • Doświadczenia w języku Node JS, najlepiej TypeScript
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w chmurze - najlepiej Google
  • Umiejętności IaaC - najlepiej Terraform i Terragrunt
  • Gruntowna znajomość baz danych z pełnym zrozumieniem zastosowań i wydajności
  • Minimum rok doświadczenia w budowaniu i kierowaniu zespołami badawczo - rozwojowymi (ponad 5 pracowników) w środowisku rozproszonym
  • Silne umiejętności komunikacyjne - umiejętności wyjaśniania skomplikowanych zagadnień technicznych nietechnicznym pracownikom w prosty i zrozumiały sposób
  • Konieczność efektywnej pracy w wyznaczonych terminach
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań i uruchamiania zadań o różnych priorytetach
  • Stałe, cykliczne testowanie kodu stworzonego przez siebie i zespół
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2

Dodatkowe atuty:

  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywna postawa w proponowaniu rozwiązań i ulepszeń
  • Umiejętność komunikowania problemów technicznych użytkownikom o profilu nietechnicznym

Bezwzględne zaangażowanie w testowanie kodu napisanego przez siebie i zespół

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę
  • Nieograniczony dostęp do usług telemedycznych
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub hiszpańskiego
  • Możliwość współtworzenia i rozwoju firmy
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w 100% zdalną

Obowiązki:

  • Projektowanie, budowanie i utrzymywanie skalowalnych usług i aplikacji o dużych rozmiarach
  • Zarządzanie zespołem inżynierów backendu budujących usługi pisane głównie w PHP
  • Projektowanie,budowanie i testowanie aplikacji spełniających standardy kodowania oraz wysokie wymogi rejestrowania, monitorowania i ostrzegania
  • Konfigurowanie procesów i metodologii zoptymalizowanych pod kątem kodu wysyłkowego
  • Mentoring programistów i zapewnienie im stałego rozwoju zawodowego
  • Łączenie złożonych wymagań biznesowych i technicznych
  • Współpraca z właścicielami produktów i interesariuszami biznesowymi.

Gdzie szukać pracy jako Tech Lead PHP Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tech Lead PHP Developer w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tech Lead PHP Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tech Lead PHP Developer, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.