Mid .Net Developer

Teamquest Wrocław
Dla naszego Klienta - firmy, która posiada swój własny produkt, a jednocześnie lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Potrafisz programować w .NET,
  • Używasz w pracy .NET Core, NHibernate
  • Nie są Ci obce Microservices, OOP, CI/CD
  • Kojarzysz lub było Ci dane używać RabbitMQ, Docker, Kubernetes
  • Clean Code jest dla Ciebie czymś naturalnym
  • Znasz zagadnienia związane z projektowaniem architektury aplikacji
  • Znasz technologie, w których jesteś ekspertem i chcesz się nimi dzielić

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów dostosowany do formy współpracy - z czasem otrzymasz dodatkowe dni urlopowe adekwatne do stażu pracy
  • Pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance. W piątki pracujemy krócej :)
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych. Otrzymasz również dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci
  • Stawiamy na rozwój - dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

Obowiązki:

  • Rozwijanie platformy oraz systemów obsługujących inne produkty Klienta
  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozwijanie już istniejących wersji, włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją
  • Czasami będziesz występować jako technologiczny ekspert zarówno w firmie jak i w kontaktach z firmami zewnętrznymi
  • Monitorowanie jak rozwijają się technologie tak, żebyś mógł/a wykorzystać najnowsze rozwiązania w realizowanych projektach

Gdzie szukać pracy jako Mid .Net Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mid .Net Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mid .Net Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid .Net Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.