Senior IT Rekruter

Teamquest Szczecin
TeamQuest to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w rekrutacjach IT. 13-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na kreowanie kierunków jej rozwoju dzięki czemu każdy z Konsultantów ma realny wpływ na to jak postrzegana jest nasza firma. Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną i lubisz się rozwijać to ta praca jest dla Ciebie.

Wymagania:

  • minimum 4 letniego doświadczenia w skutecznym prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • wiedzy technicznej umożliwiającej zrozumienie prowadzonych projektów rekrutacyjnych i potrzeb klientów
  • umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych do skutecznego prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • biegłej znajomości technik sourcing'u kandydatów
  • doświadczenia w prowadzeniu i zamykaniu trudnych procesów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów
  • samodzielności i kreatywnego podejścia do pracy
  • rzetelności i skrupulatności w realizacji zadań
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • praca z biura w Warszawie lub całkowita praca zdalna
  • dajemy przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw
  • elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną (po okresie wdrożenia)
  • opiekę medyczną
  • spotkania i eventy integracyjne

Obowiązki:

  • samodzielne kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end na stanowiska IT (w tym przeprowadzanie rozmów z klientami jak i kandydatami, ofertowanie i negocjacje z kandydatami)
  • współpraca z klientami na każdym etapie prowadzenia procesu rekrutacyjnego (analiza wymagań, merytoryczne wsparcie w negocjacjach, rekomendowania rozwiązań i stawek)
  • tworzenie i realizowanie strategii wyszukiwania odpowiednich kandydatów
  • dbanie o dobry candidate experience
  • rozwój relacji biznesowych z istniejącymi klientami
  • wdrażanie innowacyjnych technik identyfikacji i wyszukiwania kandydatów

Gdzie szukać pracy jako Senior IT Rekruter

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior IT Rekruter w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior IT Rekruter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior IT Rekruter, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.