Marketing Analyst Specialist z językiem niemieckim

Marketing Analyst Specialist z językiem niemieckim
Kraków
NR REF.: 1150182

Dla międzynarodowej firmy pochodzącej z USA, posiadająco biuro w Krakowie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Marketing Analyst płynnie posługującej się językiem angielskim!

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z działami marketingu cyfrowego i marketingu produktu. Będzie zarządzać produktami i sprzedażą w jednostkach biznesowych, stworzy przekonującą komunikację z klientem i będzie w stanie do niego dotrzeć przez zróżnicowany kontent marketingowy w języku niemieckim.

Czego potrzebujemy

Znajomości narzędzi digital marketingu o oraz znajomość obsługi komputera w MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Visio
Doświadczenia w zarządzaniu lub pracy nad projektami marketingowym
Doświadczenia w tworzeniu kontentu marketingoweg
Doświadczenia w pracy z marketing-mixem i bycie ekspertem w komunikacji w formie pisemnej, ustnej i cyfrowej
Biegłej znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
Oferujemy międzynarodowe środowisko pracy, rozwój zawodowy, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity oraz możliwość pracy zdalnej. Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do wysyłania swoich CV.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Marketing Analyst Specialist z językiem niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Marketing Analyst Specialist z językiem niemieckim w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Marketing Analyst Specialist z językiem niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Marketing Analyst Specialist z językiem niemieckim, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Agent Ubezpieczeniowy

Kraków, małopolskie


Agent Ubezpieczeniowy

Kraków, małopolskie


Pracownik McCafé

Kraków, małopolskie