Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik Działu Zamówień Publicznych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Seris Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa 25 lat, oferując szeroki zakres usług bezpieczeństwa - ochronę fizyczną, zabezpieczenia techniczne i monitoring.
Firma zatrudnia 18 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 700 samochodów. Dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.

Firma ochroniarska poszukuje pracownika do działu zamówień publicznych po stronie Wykonawcy na pełen etat.

Zadania:
  • Główne obowiązki pracownika to składanie ofert przetargowych i analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia, przygotowywanie raportów.
Wymagania:
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Doświadczenie w składaniu ofert przetargowych w branży technicznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość ustawy prawo zamówień publicznych
  • Umiejętność pracy w zespole i pod wpływem stresu
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV wraz z klauzula o przetwarzaniu danych osobowych.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Działu Zamówień Publicznych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Działu Zamówień Publicznych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Działu Zamówień Publicznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Działu Zamówień Publicznych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.