Pakowanie art. higienicznych - praca od zaraz: 19 zł/h brutto


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko Pakowacza/Pakowaczki.

 

Dołącz do nas i sprawdź, co zyskasz!

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ze stawką wynagrodzenia w wysokości 19 zł/h brutto - idealna opcja dla studentów zaocznych, dla których jest to stawka na rękę!

Umożliwiamy również pracę w soboty za którą otrzymasz 150% stawki podstawowej.

Praca odbywa się w systemie 3-zmianowym, a grafik jest planowany z wyprzedzeniem! W weekendy mamy wolne :)

Bez problemów dojedziesz do naszego zakładu. Mieścimy się w w okolicach ul. Cukrowej, a dotrzesz do nas autobusami linii 61, 81 czy 60. 

 

Praca nie wymaga dźwigania i będzie idealna również dla kobiet :)

Pierwsze doświadczenie w pracach produkcyjnych/magazynowych będzie ogromnym atutem!

Oczekujemy także gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) i zaangażowania :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pakowanie art. higienicznych - praca od zaraz: 19 zł/h brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowanie art. higienicznych - praca od zaraz: 19 zł/h brutto w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowanie art. higienicznych - praca od zaraz: 19 zł/h brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowanie art. higienicznych - praca od zaraz: 19 zł/h brutto, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pakowanie art. higienicznych - praca od zaraz: 19 zł/h brutto, Szczecin

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie