SPAWACZ / POMOCNIK SPAWACZA

Lokalizacja: Gdynia , pomorskie; Gdańsk , pomorskie; Sopot , pomorskie;

Firma wykonująca roboty torowo - budowlane zatrudni pracowników na stanowisko: SPAWACZ / POMOCNIK SPAWACZA

Opis stanowiska
  • spawacz termitowy
  • praca w delegacji na terenie kraju
Wymagania
  • uprawnienia na spawanie gazowe i elektryczne
  • doświadczenie w spawaniu w torach kolejowych
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców)
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 3.500,00 do 12.000,00 zł brutto, wynagrodzenie zależne od przerobów i doświadczenie kandydata
  • zwrot kosztów delegacji
  • elastyczne podejście do czasu pracy i organizacji pracy
  • pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w Spółce dbającej o wysoki poziom zaangażowania i bezpieczeństwa
  • możliwość długotrwałej współpracy z firmą, również z osobami mającymi własny sprzęt spawalniczy
  • dodatkowe benefity

Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Oferty prosimy słać na adres: asmo@asmo.com.pl z dopiskiem PRACA-SPAWACZ.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASMO Sp. z o.o., ul. J. Wiśniewskiego 13, 81-335 Gdynia, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Gdzie szukać pracy jako SPAWACZ / POMOCNIK SPAWACZA

Jaka oferta pracy na stanowisku: SPAWACZ / POMOCNIK SPAWACZA w miejscowości: Sopot jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ASMO Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SPAWACZ / POMOCNIK SPAWACZA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SPAWACZ / POMOCNIK SPAWACZA, praca w Sopot dopasowana do Twoich wymagań.ASMO Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

ASMO Sp. z o.o.

Praca SPAWACZ / POMOCNIK SPAWACZA, Gdynia Gdańsk Sopot

Oferta jest ważna jeszcze 36 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie