Monter rozdzielnic średniego napięcia/ Belgia/ 13,58 euro brutto


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.- numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Nasz Klient, który poszukuje wykształconych pracowników na stanowisko montera mechanika, od ponad 40 lat prowadzi działalność w zakresie produkcji i montażu rozdzielnic średniego napięcia. Do priorytetów firmy należy dostarczenie najwyższej jakości produktu z zachowaniem troski o środowisko, a także doskonała obsługa klientów. Zakład znajduje się w miejscowości Nevele w Belgii.

 

Ukończyłeś swoją edukację na kierunku mechaniki, elektryki bądź na pokrewnych kierunkach?

U nas możesz rozwinąć swoje kompetencje zawodowe! 

Rozpocznij swoją karierę zawodową w pracy za granicą!

Co możemy Ci zaoferować ?

 • Pracę, w której rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności i zdobędziesz nowe 
 • Stabilne zatrudnienie, bazujące na umowie o pracę
 • Wysokie wynagrodzenie w wysokości 13,46 euro brutto/ godzinę - do negocjacji! Zależy nam na osobach doświadczonych i jesteśmy skłonni zaoferować wyższe wynagrodzenie! :) 
 • Kartę paliwową na terenie Belgii
 • Dodatki pozapłacowe takie jak 13. pensja czy dofinansownie zjazdów na urlop do Polski 
 • Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i znalezieniu zakwaterownia 
 • Opiekę koordynatorki w Belgii

Twoim zadaniem będzie montaż rozdzielnic wysokiego napięcia oraz wykrywanie i usuwanie ewentualnych usterek

 

Jakie warunki musisz spełniać ?

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku i/ lub wykształcenie w zakresie mechaniki, elektryki bądź pokrewnych
 • Możliwość wyjazdu własnym autem 
 • Język angielski na poziomie komunikatywnym 
 • Polskie obywatelstwo 

Jeżeli nie spróbujesz, nie dowiesz się, czy było warto! 

Aplikuj :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter rozdzielnic średniego napięcia/ Belgia/ 13,58 euro brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter rozdzielnic średniego napięcia/ Belgia/ 13,58 euro brutto w miejscowości: Nevele jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter rozdzielnic średniego napięcia/ Belgia/ 13,58 euro brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter rozdzielnic średniego napięcia/ Belgia/ 13,58 euro brutto, praca w Nevele dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie