React Developer

Teamquest Poznań

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko React Developer

Wymagania:

  • ok. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość React i Redux
  • znajomość Javascript'u ES6
  • dobrą znajomość HTML5/CSS, z naciskiem na UI design
  • idealnie jeśli budowałeś wcześniej webservices w oparciu o REST lub GraphQL
  • znasz jak tworzyć testy jednostkowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP albo B2B
  • elastyczny czas pracy
  • kartę MultiSport, opieka medyczna
  • karta kafeteryjna
  • krótszy czas pracy w piątki

Obowiązki:

  • Realizacja projektów frontendowych aplikacji webowych począwszy od etapu zbierania wymagań, poprzez dobór stosowanych rozwiązań i ich wykorzystanie,a skończywszy na uruchomieniu w środowisku docelowym i dostarczeniem dokumentacji technicznej
  • Utrzymywanie istniejącej aplikacji i systemów włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie technologii przy kontaktach z firmami podwykonawczymi dla innych osób po stronie firmy
  • Tworzenie dokumentacji

Gdzie szukać pracy jako React Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: React Developer w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako React Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko React Developer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.