Tester Automatyzujący

Teamquest Bydgoszcz

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta - firmy, która posiada swój własny produkt, a jednocześnie lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Tester Automatyzujący

Wymagania:

  • Conajmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnej automatyzacji testów dla serwisów www i aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów automatyzujących cykliczne działania (Selenium Webdriver oraz Java)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywania testów automatycznych
  • Dobra znajomość procesu wytwórczego oprogramowania (z uwzględnieniem CI oraz CD)
  • Dobra znajomość podstawowych protokołów internetowych (HTTP, SMTP, FTP)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MSSQL) i umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL
  • GitLaba
  • Dobra znajomość Webservices (SOAP, REST)

Oferujemy:

  • B2B lub UoP
  • Pracę w Warszawie (biuro znajduje się przy stacji metra Rondo Daszyńskiego) w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie - to Ty wybierasz
  • Pakiet benefitów dostosowany do formy współpracy - z czasem otrzymasz dodatkowe dni urlopowe adekwatne do stażu pracy
  • Pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance. W piątki pracujemy krócej :)
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych. Otrzymasz również dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci
  • Stawiamy na rozwój - dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

Obowiązki:

  • Aktywny udział w projektach w zakresie automatyzacji testów aplikacji opartych o technologie .NET, .PHP, HTML, CSS, Javascript, Ajax
  • Samodzielne tworzenie testów automatycznych oraz zarządzanie repozytorium testów
  • Projektowanie scenariuszy dla testów systemowych, integracyjnych, akceptacyjnych
  • Wsparcie testerów manualnych w tworzeniu testów automatycznych
  • Praca z wykorzystaniem oprogramowania Atlassian (JIRA, Confluence )
  • Konfigurowanie i utrzymanie środowiska testowego dla testów automatycznych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Wspieranie Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień

Gdzie szukać pracy jako Tester Automatyzujący

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tester Automatyzujący w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tester Automatyzujący Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Automatyzujący, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.