Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Przeworsk , podkarpackie;

BIOAGRA S.A. - czołowy producent etanolu i produktów paszowych, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Pracownik fizyczny

Zadania:
  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały prace porządkowe podczas operacji pakowania kukurydzy.
Wymagania:
  • Poszukujemy osób zaangażowanych w pracę, uczciwych, odpowiedzialnych i samodzielnych oraz dyspozycyjnych (praca również w soboty).
Oferujemy:
  • Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy zlecenie oraz atrakcyjną stawkę godzinową.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny w miejscowości: Przeworsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BIOAGRA S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny, praca w Przeworsk dopasowana do Twoich wymagań.BIOAGRA S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

BIOAGRA S.A.

Praca Pracownik fizyczny, Przeworsk