.NET Developer

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: .NET Developer

Opis stanowiska:
  • tworzenie nowej wersji aplikacji webowej w technologii .Net Core,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • praca w zespole scrumowym,
  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych,
  • współpraca z analitykami i przedstawicielami strony biznesowej.
Wymagania:
  • .Net Core,
  • React,
  • C#,
  • Selenium,
  • Jenkins,
  • GIT,
  • SQL.
Oferujemy:
  • pakiet relokacyjny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Medicover,
  • kartę Multisport,
  • lekcje języka angielskiego,
  • dostęp do platform szkoleniowych,
  • różnorodne projekty,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Gdzie szukać pracy jako .NET Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: .NET Developer w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako .NET Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .NET Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

NBC Sp. z o.o.

Praca .NET Developer, Katowice