Elektromechanik / Mechanik utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Lokalizacja: Oudsbergen , Flandria
Data: 22-08-2019, do końca 6 dni
Praca Elektromechanik / Mechanik utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko elektromechanika/ mechanika utrzymania ruchu dla belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji kompozytów kwarcowych.

Obowiązki na tym stanowisku to konserwacja maszyn, pojazdów i budynków, naprawa usterek, wymiana części oraz spawanie elementów.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedzę z zakresu spawania, hydrauliki i pneumatyki
  • znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem
Jeśli chcesz:
  • stałego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjnego wynagrodzenia 15,00 euro brutto/godz.
  • nadgodzin płatanych 22,50 euro za godzinę
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • zorganizowania zakwaterowania i karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni


Gdzie szukać pracy jako Elektromechanik / Mechanik utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik / Mechanik utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii w miejscowości: Oudsbergen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektromechanik / Mechanik utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektromechanik / Mechanik utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii , praca w Oudsbergen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.