Pracownik przy produkcji sosów - od 13,10 euro brutto/h + dodatki - praca dla par w Belgii

Lokalizacja: Schoten , Flandria
Praca Pracownik przy produkcji sosów - od 13,10 euro brutto/h + dodatki - praca dla par w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej, będącej ekspertem w produkcji sosów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika produkcji.

Twoja praca będzie polegać na wypełnianiu sosem odpowiednich opakowań, naklejaniu etykiet na gotowe produkty oraz ewentualne pakowanie towaru do kartonów. Będziesz również wsparciem dla innych stanowisk, np. przy pracach porządkowych.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w pracy przy żywności (mile widziane)
  • zapał do pracy oraz dbałość o szczegóły
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym autem
Jeśli chcesz:
  • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości od 13,10 euro brutto za godzinę + premia zmianowa
  • nadgodzin płatnych 19,65 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś! Wyślij do Nas swoje CV!


Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
13,10 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 123 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik przy produkcji sosów - od 13,10 euro brutto/h + dodatki - praca dla par w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przy produkcji sosów - od 13,10 euro brutto/h + dodatki - praca dla par w Belgii w miejscowości: Schoten jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przy produkcji sosów - od 13,10 euro brutto/h + dodatki - praca dla par w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przy produkcji sosów - od 13,10 euro brutto/h + dodatki - praca dla par w Belgii , praca w Schoten dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.