Konsultant Microsoft Dynamics 365 - Logistyka

Teamquest Warszawa

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Szkolenia

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP dla klientów na polskim oraz międzynarodowym rynku, szukamy osoby na stanowisko: Konsultant Microsoft Dynamics 365 - Logistyka

Wymagania:

  • masz 3-letnie doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP
  • znasz Microsoft Dynamics 365 F&O/AX lub systemy IFS, Business Central
  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia
  • jesteś sumienny, samodzielny oraz świetnie zorganizowany
  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do wyjazdów służbowych - 30%
  • wiesz na czym polega teamwork i chętnie dzielisz się wiedzą
  • znasz język angielski (min. B2)
  • masz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • realizację projektów kluczowego partnera Microsoftu
  • współudział w cyfrowej transformacji naszych klientów
  • dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT
  • wsparcie w zdobywaniu certyfikatów Microsoft
  • zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych do najpiękniejszych miejsc w Polsce
  • możliwość pracy zdalnej
  • doskonalenie języka angielskiego
  • pakiet benefitów

Obowiązki:

  • budowanie procesów SCM oraz WMS w przestrzeniach SCM oraz WMS w przestrzeniach grup kapitałowych z wykorzystaniem IoT oraz AI
  • wdrażanie i konfigurowanie procesów finansowych Microsoft Dynamics 365 F&O dla czołowych firm w Polsce i Europie
  • analiza potrzeb biznesowych i wymagań klientów
  • współpraca z developerami w ramach tworzenia nowych funkcjonalności
  • prowadzenie testów w celu optymalizacji produktu
  • prowadzenie szkoleń dla klientów na etapie wdrożenia oraz optymalizacji

Gdzie szukać pracy jako Konsultant Microsoft Dynamics 365 - Logistyka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant Microsoft Dynamics 365 - Logistyka w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant Microsoft Dynamics 365 - Logistyka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant Microsoft Dynamics 365 - Logistyka, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.