DevOps Engineer

Teamquest Lublin
Dla naszego Klienta, polskiej firmy tworzącej produkty związane z cyfrowym procesem interakcji pomiędzy sprzedającym i kupującym, takie jak płatności mobilne, elektroniczny paragon czy digital check-out. Produkty mają zapewnić dostępność w kanale tradycyjnym jak i w e-commerce, oferując spójny model obsługi dla Klienta. W związku z rozwojem, poszukujemy osoby która dołączy do Teamu jako DevOps.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie z Kubernetes (2+), jego konfiguracją i ekosystemem
  • Znajomość APM / SRE i tooling (e.g. Grafana, Prometheus, Azure Monitor)
  • Administracja Linux/Unix, Shell scripts
  • Pewne doświadczenie w tworzeniu aplikacji backendowych node.js/.NET

Dodatkowe atuty:

  • Zrozumienie i sprawdzone zastosowanie zasad DevSecOps
  • Znajomość Mobile CI/CD toolset (Bitrise)
  • Zrozumienie zasad Continuous Integration i Continuous Delivery w praktyce (Github Actions, Terraform/ARM)
  • Doświadczenie w pracy z Cloud providers (Azure, GCP, AWS) i ich podstawowymi rozwiązaniami PaaS (np. AKS, blob storage)
  • Doświadczenie z narzędziami ekosystemowymi CNCF, które obsługują ekosystem oparty na Kubernetes (Helm, Ambassador, nats.io itp.)
  • Doświadczenie w projektowaniu i utrzymaniu systemów o wysokiej dostępności
  • Znajomość rozproszonych baz danych (MongoDB, Redis, ElasticSearch, PostgreSQL)
  • Doświadczenie z data-intensive pipelines, procesorami danych i bazami danych intensywnie przetwarzającymi dane (Kafka, Spark, Beam, Flink, Airflow, Druid lub podobne technologie)

Oferujemy:

  • Wpływową rolę przy tworzeniu złożonych aplikacji
  • Elastyczny tryb pracy - zdalnie lub z biura w Warszawie, ewentualnie hybrydowo
  • Realny wpływ na proces wytwarzania produktu i development
  • Niezbędny sprzęt (laptop/ Mac, akcesoria, monitor)
  • Świetny, zmotywowany zespół, kierujący się ciekawością i pasją :)
  • Team- building zdalnie lub on-site w zależności od sytuacji
  • Wsparcie w rozwoju (dostęp do kursów, książek online, konferencje, szkolenia)
  • Bonus 200% stawki godzinowej dodany do pierwszej wypłaty za godziny spędzone na zadaniu rekrutacyjnym jako wyraz uznania za Twoj czas i zaufanie
  • Współtworzenie rewolucyjnego produktu zorientowanego na użytkownika w dobrze dofinansowanym polskim fintechu
  • Inne benefity do negocjacji

Obowiązki:

  • Budowanie narzędzi do wdrażania, monitorowania i automatyzacji
  • Monitorowanie pod kątem troubleshooting and rozwiązywania problemów w środowisku deweloperskim, testowym i produkcyjnym
  • Aktywnie poszukuje dostępnych możliwości optymalizacji
  • Wykonywanie testów systemowych, w tym testów wydajnościowych
  • Przyczynianie się do ogólnego bezpiecznego projektowania architektury infrastruktury dla produktu na wczesnym etapie
  • Planowanie odzyskiwania po awarii
  • Wspieranie innych członków zespołu w ich codziennej pracy
  • Bycie na bieżąco z odpowiednimi technologiami i rozwojem oprogramowania; dzielenie się spostrzeżeniami z zespołem

Gdzie szukać pracy jako DevOps Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: DevOps Engineer w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DevOps Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps Engineer, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.