SCRUM Master

Teamquest Częstochowa
Dla naszego klienta, lidera z branży telemetrycznej na rynku europejskim, która działa w ponad 20 krajach oraz która posiada szereg rozwiązań dla branży transportu i spedycji, poszukujemy obecnie:

Wymagania:

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy jako SCRUM Master
  • Praktyczna wiedza z zakresu SCRUM
  • Wysoce rozwinięte umiejętności miękkie (asertywność, komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, asertywność)
  • Wiedza w temacie powstawania oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy ze zdalnymi zespołami

Dodatkowe atuty:

  • Udokumentowane doświadczenie z transformacji przynajmniej kilu zespołów
  • Certyfikat PSM 1 oraz PSM 2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie UoP lub B2B
  • Możliwości rozwoju i prace w dynamicznym środowisku z ciekawymi projektami
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: Karta FitProfit, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna w PZU
  • Elastyczne godziny pracy (Core hours 10-13)
  • Lekcje języka angielskiego
  • Regularne szkolenia oraz warsztaty wewnętrzne
  • Przejrzysty proces rekrutacyjny

Obowiązki:

  • Zapewnienie zgodności pracy zespołu deweloperskiego ze Scrum
  • Wsparcie zespołu w identyfikacji problemów i sposobów na ich rozwiązanie
  • Uczestnictwo w projektach w roli Scrum Mastera
  • Przewodnictwo w zakresie stosowania i promowania Scrum w organizacji i zespołach projektowych
  • Współtworzenie standardów dla procesu wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem metod zwinnych w szczególności Scrum
  • Wsparcie Product Ownera i zespołu deweloperskiego - zrozumienie metodyki, samoorganizacja zespołów, organizacja spotkań Scrumowych, coaching
  • Identyfikowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu
  • Realizacji zadań projektowych z zespołem deweloperskim zgodnie z wymogami projektowymi
  • Pomaganie zespołowi w szukaniu sposobów ciągłego doskonalenia, przez identyfikację problemów i możliwych rozwiązań tak, by zmaksymalizować wartość wytwarzaną przez zespół.
  • Organizacja pracy zespołu deweloperskiego

Gdzie szukać pracy jako SCRUM Master

Jaka oferta pracy na stanowisku: SCRUM Master w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SCRUM Master Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SCRUM Master, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.